Hned na následujících stranách si vám dovolujeme nabídnout špičku toho, co současný evropský trh nabízí, tedy nejlepší fotografické výrobky oceněné EISA AWARDS 2012 - 2013. Budete mít jistě z čeho vybírat, vždyť vánoce a nákupy dárků jsou nedaleko....
FV9
Víte kdo je nejlepším evropským fotografem roku 2012? Kdo zvítězil v exkluzivní soutěži EISA PHOTO MAESTRO 2012? Odpovědi a hlavně nádherné fotografie tří nejlepších fotografů najdete také v tomto vydání! Víte, která fotografická soutěž je u nás největší, nejnavštěvovanější a nejbohatší? Věříme, že se opět a určitě zúčastníte již třináctého, jubilejního ročníku nejvšestrannější a celoroční soutěže Fotograf roku 2013. Její nová témata předem a na celý ročník najdete exkluzivně jenom v zářijovém vydání časopisu FotoVideo.  

Jste obdivovateli ženské krásy? Určitě nejen vás zaujmou nádherné a emociální akty Jiřího Steinbacha a zajímavá prezentace fotografií Jana Šroubka! Je toho opravdu ještě moc, co materiály, fotografiemi a rubrikami nabité, zářijové FotoVideo nabízí. Nechte se překvapit a nenechte si ho ujít. Poslední, srpnové FotoVideo bylo prakticky vyprodáno. 

Skočte si proto do nejbližší velké trafiky, snad tam toto zářijové vydání ještě dostanete. A pokud ne, žádný problém! Předplaťte si ho! A jedna žhavá novinka! Můžete nás mít i v elektronické podobě.

Elektronickou aplikaci celého časopisu FotoVideo, určenou pro váš iPAD, iPHONE, PC či chytrý telefon najdete na www.publero.com Krásné, i když pomalu podzimní fotografování a duchaplné zážitky vám přeje redakce časopisu FotoVideo a webu www.ifotovideo.cz.

Najdete nás samozřejmě každý den i na FACEBOOKU a jednou týdně v Elektronických novinách!   
Překladač

Aktuální fotokurzy a rekvalifikace

Cestou krajem Oty Pavla, pouze pro jednu osobu

Cestou krajem Oty Pavla, pouze pro jednu osobu

Jedinečnostností je koučink pouze jedné osoby, kde je maximálně podpořena tvůrčí schopnost osobnosti fotografa.

Cena: Cena je obvyklá pro jednu osobu.
Termín: 17.7.18

Více informací

SANCO, spol. s.r.o., 
Poradenská a konzultační společnost založena roku 1993.

IČ: 47550929, 
DIČ:CZ 47550929
U Pily 944, 27351 Unhošť
Mobil:00420 602 365 700

Poradenská činnost : 
www.miroslavsanytrak.cz
mirek(zavináč)miroslavsanytrak.cz

Akreditace MŠMT ČR
www.fotokurzyrekvalifikace.cz
info(zavináč)fotokurzyrekvalifikace.cz

 Partneři

Wellnessbook.eu
FITES
JOOBLE
Svaz českých fotografů
Eizo
Časopis FotoVideo
Fotosféra
ADK
Bonsai-dnes.cz/
Photostudio