Malá fotografická reportáž z dění v unhošťské Sokolovně na podzim roku 2014

Kapely a jejich příprava písní ( mimo Corbel Brothers, ty jsou samostatně):

AMISTAR  SWING
Skupina je složena ze zkušených muzikantů a pravidelně vystupuje v jazz a blues klubech v ČR. Hraje jazzové a swingové standarty a také skladby z autorské dílny zpěvačky Hany Trejbalové.    

Složení : 
Hana Trejbalová - zpěv
František Javůrek - mandolína, konferování
Vladimír Ševčík - kytara
Lubomír Horák - basa  
Na festivalu Unhošťské Ozvěny vystoupí se skupinou host Karel Kopp z Unhoště, jako zpěvák. 

Country bears
Začalo to docela nevinně - tak jako vždy. Několikrát v roce se celá banda táborových kamarádů scházela a udělala si hezký večer s písničkou, skleničkou dobrého moku s něčím k zakousnutí a hlavně spoustou nečekaných překvapení a legrace. Po jednom takovém setkání si řekli, že by bylo fajn dlouze nevzpomínat na písničky a udělat si zpěvníček jejich oblíbených. A taky si pravidelněji brnknout a překvapit tak příště kamarády.   Pomalu končil rok 2008 a pětice kamarádů se učila hrát pospolu, někteří prvně na nové nástroje a tato partička si zvolila jméno COUNTRY BEARS.   Čistě rodinou kapelou se stali až po odchodu hráče hrajícího na banjo a to v roce 2010. Repertoár kapely tvoří převzatá kapelou upravená folková a country muzika. Na rozdíl od ostatních kapel nemají  jak říkají velké ambice, neboť jejich heslo je - „kdyby naše podání některé z písniček pohladilo někoho na dušičce  - tak je to víc, něž kopec peněz".  
Složení kapely:
Jan Langer ml. - kytara, zpěv
Jan Langer st. - kytara, zpěv
Ivana Langerová - kytara, zpěv
Eliška Langerová - basa, flétny, zpěv 

Ivo Janda
Přicházím bez kapely, čímž se vracím o více než dvacet let nazpátek, kdy jsem vystupoval v Brně a dalších moravských městech jako písničkář na tehdejších městských a krajských kolech slavné to Porty. Předtím i potom jsem pár let muzicíroval s kapelou, přičemž zvlášť rád vzpomínám na roky, kdy v mém Brně frčely kluby a totálně nekomerční (tudíž prodělečné a již dávno neexistující) rozhlasové stanice, kde hráli začínající kapely, a tudíž i nás. Byli jsme čtyři, jmenovali se TWO FACES a hráli veskrze vlastní tvorbu, převážně v angličtině. Stylem jsme byli někde na pomezí folk rocku, i když tehdy všichni chtěli hrát a vypadat jako NIRVANA a vlna grunge krátce chytla i nás. Pak jsme si to však stejně Kurt Cobain nechali „projít hlavou" a vrátili se k trochu poklidnější hudbě. To vše už je dávno pryč, nic dalšího se v mém aktivním muzikantském životě nedělo až do dneška, takže tohle je totální „restart", které jste svědky. Tak mi držte palce, mohu slíbit, že Vám zahraji ze srdce hudbu svého srdce. Vždy jsem byl šrmnclý hlavně americkou folkovou, rockovou a bluesovou scénou a vybral jsem skladby, které mám nejraději ve svém zpěvníku nejraději.  

TBC      THE BABA CLUB
TBC je  společenství lidí z pionýrského oddílu Pochodeň , kteří spolu jezdili na vodu a čundry. Od roku  1983 nám zakázali kouřit na Štábu a říkat sprostá slova. Tak jsme se začali scházet u Báby vedle Restaurace Na Radosti, kde jsme mohli hrát na kytary, kouřit, pít alkohol a říkat sprostá slova. Od té doby hrajeme na kytary a moc nám to nejde. Vystřídali jsme spousty muzikantů jako byl Petr Boček, Láďa Šula, a jiné kterým to moc nešlo. Poslední dobou se nám přidal  Olda Korec , kterému to docela jde  a nevadí mu že nám to nejde. Složení :
banjo - Oldřich korec
kytara - Jiří Kopecký
kytara - Pavel Urban
basa - Jirí Rous 

Dana a spol.
Naše hudební seskupení hraje už moc dlouho, ale sami nevíme jak dlouho - asi 15 let. Dana, Luboš a Pepa Brixi hráli a zpívali v jiné unhošťské kapele. Asi jsme se cítili nevytížení a tak jsme začali scházet s naším kamarádem Jirkou Mikou. Hrálo se nám dobře v Haf Klubu, na Slovanu, na hřišti. Naše oblíbené hospůdky nám skoro všechny postupně zavřeli. A tak jsme zakotvili ve vinárně u Kosů. Zde hrajeme nepravidelně alespoň jednou za měsíc. Před několika lety jsme se rozrostli o mandolinistu Pepu Vokála, kterého jsme potkali v Bažině na Kladně. Hrajeme písničky, které se nám líbí a máme je rádi. Hrajeme pro radost naši i našich posluchačů. Doufáme, že nám to ještě dlouho vydrží.  
Složení:.  
Dana Šebková - zpěv, kytara
Jirka Mika - zpěv, kytara
Luboš Horák - zpěv, baskytara
Pepa Brixi - banjo
Pepa Vokál - zpěv, mandolína      
Překladač

Aktuální fotokurzy a rekvalifikace

Nejenom na sv.Valentýna  ale stále je možné zakoupit  náš voucher¨.

Nejenom na sv.Valentýna ale stále je možné zakoupit náš voucher¨.

Voucher pro naše kurzy či služby.

Cena: Dle Vašeho výběru.
Termín: 5.2.17

Více informací
Rekvalifikace

Rekvalifikace "Fotoreportér" + 2 dny v Itálii

Pouze 2 osoby v kurzu

Cena: Cena včetně ubytování a dopravy autobusem.
Termín: 17.7.18

Více informací

SANCO, spol. s.r.o., 
Poradenská a konzultační společnost založena roku 1993.

IČ: 47550929, 
DIČ:CZ 47550929
U Pily 944, 27351 Unhošť
Mobil:00420 602 365 700

Poradenská činnost : 
www.miroslavsanytrak.cz
mirek(zavináč)miroslavsanytrak.cz

Akreditace MŠMT ČR
www.fotokurzyrekvalifikace.cz
info(zavináč)fotokurzyrekvalifikace.cz

 Partneři

Eizo
ADK
Wellnessbook.eu
Svaz českých fotografů
Bonsai-dnes.cz/
Photostudio
JOOBLE
Časopis FotoVideo
FITES